Penzión a reštaurácia Lipa

Penzión ponúka nielen ubytovanie na slušnej úrovni, ale disponuje aj veľmi kvalitnou kuchyňou, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Penzión a reštaurácia Lipa

Penzión Lipa v Tlmačoch

Penzión ponúka nielen ubytovanie na slušnej úrovni, ale disponuje aj veľmi kvalitnou kuchyňou, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Adresa: Kozmálovská cesta 153, Zimný štadión, 935 21 Tlmače
Telefón:036/6340 043
E-mail:penzionlipa@penzionlipa.sk
Rezervácia036/6340 043, recepcia@penzionlipa.sk

UBYTOVANIE
V penzióne sa nachádza 47 izieb a to 42 dvoj-lôžkových izieb, 3 apartmány a 2 rodinné izby. V izbách sa nenachádzajú žiadne zbytočnosti, ktoré by narúšali zdravý a spokojný spánok. Nájdete v nich všetko dôležité, čo potrebujete pre svoju služobnú cestu alebo len pre obyčajné prenocovanie. Nezabudli sme dokonca ani na našich najmenších a v prípade potreby máme k dispozícií aj detskú postieľku.
Zaujímavosťou je, že izby sa zariaďovali podľa starého architektonického ázijského umenia Feng shui.


REŠTAURÁCIA
Reštaurácia ponúka tradičné slovenské jedlá, špeciality z rýb, hydiny, diviny a mnoho ďalších špecialít.

K našim jedlám Vám odporúčame ochutnať dobré vína, ktoré ukrýva naša pivnica. Pri ochutnávaní našich jedál a nápojov Vám prajeme dobrú chuť.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.